Finał Pucharu Polski

W finale Pucharu Polski Legia Warszawa zagrała z Arką Gdynia. Już w 12 minucie meczu Jarosław Niezgoda zdobył bramkę dla Legii i na PGE Narodowym było 1:0. Wynik podwyższył Cafu. Mistrz Polski grał dobrze i stwarzał zagrożenie pod bramką Arki. Cafu został kupiony z Francuskiego FC Metz. Grał w reprezentacji Portugalii U15, U16, U17, U18, U19 i U20. Razem rozegrał 30 meczy i strzelił 5 bramek. Jednak do pierwszej reprezentacji nigdy się nie dostał. W 71 minucie czerwoną kartkę za brutalny faul dostał zawodnik zespołu z Gdyni Grzegorz Piesio. Arka była w beznadziejnej sytuacji. Grała w dziesięciu i traciła dwie bramki. Pod koniec meczu sytuację sam na sam zmarnował gracz Warszawskiej Legii Domagoj Antolić. W doliczonym czasie gry po dalekim wrzucie z autu gola dla Arki strzelił Dawid Sołdecki, ale Legia ostatecznie zwyciężyła. To był 19 Puchar Polski zdobyty przez drużynę z Warszawy.