Zlatan Ibrahimović zachwyca w swoim nowym klubie

Zlatan Ibrahimović przeniósł się do LA Galaxy w lidze Amerykańskiej. Tam miał zadebiutować w derbach z Los Angeles FC i zadebiutował, ale w jakim stylu!
Już na początku meczu Los Angeles FC objęło prowadzenie. Carlos Vela popisał się pięknym uderzeniem. Chwilę później było już 2:0 po kolejnym golu Veli. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy zawodnik LA Galaxy wbił piłkę do własnej bramki. Nikt nie wierzył w zwycięstwo nowego klubu Zlatana. Ale nie możliwe stało się faktem. W 15 minut od samobója Galaxy strzeliło dwie bramki. Jednej z nich Ibrahimović przypatrywał się z bliska bo w 71 minucie wszedł na boisko. Chwilę później strzelił debiutanckiego gola. Z około 40 metrów przelobował bramkarza i doprowadził do remisu. Ciesząc się z bramki zdjął koszulkę, a w doliczonym czasie gry zapewnił LA Galaxy zwycięstwo!